آموزش تکمیل پروفایل فروشنده

برای تکمیل پروفایل و آغاز ارسال درخواست ابتدا وارد پیشخوان خود شوید و سپس بر روی پروفایل من کلیک کنید. ما هر بخش را با شماره مشخص کرده ایم با ما همراه باشید تا نحوه تکمیل پروفایل را یاد بگیرید.

  1. عکس پروفایل خودتان را بارگذاری کنید . می توانید عکس خودتان یا برندتان باشد.
  2. در این بخش نام خانوادگی ,سن ,شماره تلفن و ادرس وب سایت را وارد نمایید و اگر مجوز صادرات دارید آن را ثبت کنید.(مجوز شامل کارت بازرگانی و تایید اتاق می باشد)
  3. تجربه خود را در حوزه صادرات وارد کنید و اگر تازه وارد این عرصه شده اید عنوان تازه کار را انتخاب کنید .
  4. ارزهایی که مورد قبول شما در انجام معامله است و تمایل دارید پس از معامله دریافت کنید را انتخاب کنید . تومان به صورت پیشفرض می باشد.
  5. مسئولیت خودتان را در شرکت را مشخص کنید و اگر شخصی کار می کنید گزینه حقیقی را انتخاب کنید . همچنین دسته صنعت محصول خود را انتخاب کنید مثل کشاورزی , پزشکی و… همچنین محصولات خود را مشخص کنید اگر بسته پایه را تهیه کرده اید عنوان اصلی را ثبت کنید اما اگر بسته طلایی را انتخاب کرده اید می توانید دو محصول دیگر هم به پروفایل خود اضافه نمایید . به یاد داشته باشید محصول اصلی خود را در فیلد اول ثبت کنید
  6. ادرس شبکه های اجتماعی خود را ثبت کنید
  7. ادرس محل کار خود را ثبت کنید اگر در خانه مشغول فعالیت هستید آن را ثبت نمایید. و اگر ویدیویی از کسب و کار خود دارید لینک آن را در آپارات برای ما ثبت کنید.
  8. بعد از تکمیل پروفایل روی دکمه ثبت کلیک نمایید.

ارسال دیدگاه