پرداخت ها

پرداخت از طریق درگاه بانکی شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده خواهد شد و به دلیل درخواست بسیاری از کاربران سرویس کارت به کارت پشتیبانی و ارائه می شود.

خیر قبل از تهیه سرویس بررسی کنید ایا برای محصول شما سفارشی وجود دارد یا خیر. و بعد از مشاهده آن نسبت به تهیه سرویس اقدام بفرمایید.

ما کدهای تخفیف معتبر را در وب سایت ماهان در بخش پاورقی (فوتر) نوشته ایم. 

وارد حساب کاربری شوید و در بخش پروفایل من نام کاربری خود را تغییر دهید.

دریافت وجه و رقابت

بعد از تایید سفارش توسط خریدار یک پیام برای شما در پنل درج خواهد شد و نوع تایید خریدار مشخص خواهد شد در صورتی که نیاز به مذاکره باشد باید بسته مذاکره را تهیه نمایید.همچنین یک پیامک برای فروشنده /تامین کننده ارسال خواهد شد.

در صورتی که سفارش توسط فروشنده لغو شود بسته به مرحله انجام معامله و نظر کارشناس ماهان ,حساب کاربری وی تعلیق یا امتیاز منفی می گیرد.

بسته به نوع ترمز معامله خواهد بود . ما تلاش می کنیم مبلغ قرارداد را قبل از ارسال کالا از خریدار دریافت کنیم.

بله ما تا قبل از اطمینان یافتن از خریدار معامله ای انجام نمی دهیم.

بله در برخی از  زمان ها تعداد محصولات ثبت شده در اتاق کم یا زیاد می شود و این جزء ذات بازار است.

می توانید از 3 روش استفاده کنید.

1-از بسته طلایی /ویژه استفاده کنید تا رقابت را حذف کنید و برای محصول خود تخصصی بازاریابی کنید.

2- فرآیند بازاریابی و راه حل های بازاریابی ماهان را اجرا کنید و به مشتری بدون رقابت دست پیدا کنید برای این منظور با کارشناسان ماهان در ارتباط باشید.

ارسال قیمت

در هر سفارش در بخش بالایی در سمت چپ دکمه ارسال درخواست وجود دارد با کلیک بر روی آن می توانید قیمت را برای خریدار ارسال کنید.

در هر بسته می توانید محدودیت تعداد ارسال را مشاهده کنید.

بله. محدودیتی برای ارسال وجود ندارد. در نظر داشته باشید اطلاعات محصولی که می خواهید در آن مشارکت داشته باشید را در پروفایل حساب کاربری و شرکتی خود در سایت درج کنید.

ارسال پاسخ ,به خریدار بستگی دارد اما به طور میانگین بین 2 تا 5 روز کاری پاسخ ارسال می شود. در صورت عدم ارسال پاسخ سیستم به طور خودکار درخواست را رد شده تلقی می کند.

خیر به دلیل ارسال سریع امکان تغییر یا ویرایش درخواست وجود ندارد .